Široká nabídka adventních zájezdů do Rakouska, Německa, Polska, Maďarska a dalších evropských metropolí. Jednodenní adventní zájezdy jsou s odjezdem z Brna, Prahy, Ostravy. Užijte si vánoční atmosféru a nákupy na adventních trzích. Našli jsme pro vás adventní zájezdy za výhodnou cenu. Navštivte vánoční trhy Vídně, Drážďan, Salzburgu, Paříže, Norimberku a dalších. Se svařákem v ruce na své předvánoční dovolené vyřešíte i všechny dárky pro vaše blízké. Vyrazte na průvod čertů v Rakousku nebo adventní pobyt do Paříže. Spojte také advent a vánoční trhy s prohlídkou historických památek. Polský Krakov, německý Norimberk nebo zámek Schönbrunn v Rakousku přímo vybízí k návštěvě za poznáním.

VYHLEDAT POBYT

[wpsite_follow_us_badges facebook=“706534352830248″ facebook_language=“cs_CZ“ facebook_include_share_button=“true“]

Adventní zájezdy Německo

Adventní zájezdy do Německa jsou velice oblíbené. Úžasná vánoční výzdoba měst jako například Drážďany nadchne každého. Nejsou to jen vánoční trhy, co stojí v Drážďanech za návštěvu. Nákupy v Primarku jsou perfektní příležitostí k pořízení vánočních dárků. Adventní zájezd do Drážďan určitě spojte i s návštěvou zámku Moritzburg nebo s romantickou plavbou do Pirny. Adventní trhy v Norimberku s prohlídkou města také stojí za návštěvu. Nejen vánoční trhy, ale také památky v těchto městech nabízí svá kouzla. Vydejte se do Berlína a vyfotografujte se u Braniborské brány nebo zamiřte na jih do hlavního města Bavorska – do Mnichova. Mnichov si potrpí na tradice a advent není výjimkou. Advent v Německu si užijete i v méně turisticky vytížených městech, jako je Rothenburg, Dinkelsbühl, Ingolstadt případně Regensburg, česky Řezno. Toto bavorské město na Dunaji je oblíbené pro předvánoční nákupy, ale i své památky.

Adventní zájezdy Rakousko

Advent v Rakousku nadchne lehce děsivou, ale vizuálně přitažlivou podívanou na průvod čertů v Mariazellu. Propracované kostýmy a herecký výkon, s jakým účastníci čertovského průvodu (také označováno za čertovský rej) pochodují městem, stojí za to. Pokud se čertů a ďáblových poskoků nabažíte, můžete se vydat na adventní trhy do Salzburgu. Salzburg, město Wolfganga Amadea Mozarta oplývá památkami, co stojí za návštěvu – například Salcburská pevnost. Adventní zájezd do Vídně spojte s návštěvou zámku Schönbrunn. Tento barokní zámek byl do roku 1918 letní rezidencí rakouských císařů. Adventní zájezd do Vídně je jednodenní, takže nestihnete projít všechna zajímavá místa. Nechat si ujít alespoň něco by byla ovšem veliká škoda. Pokud jste sólista, můžete vyrazit na jednodenní adventní zájezd do rakouského města Štýr pro 1 osobu. Potají nakoupíte potřebné dárky a pak s nimi o vánocích všechny překvapíte.

Adventní zájezdy Maďarsko

Maďarsko je místem odpočinku, což platí i v období adventu. Adventní zájezdy do Maďarska lákají především na termální lázně v Budapešti, případně na lázeňské město Gyor. Gyor zpřístupnil své lázně veřejnosti teprve nedávno. Toto menší město se rychle stalo vyhledávanou Maďarskou destinací, a proto byste si ho neměli nechat ujít. Budapešť je také historickým městem, takže není nouze o památky. Jen si představte, jak krásné to musí být ve spojení s vánoční atmosférou a výzdobou.

Adventní zájezdy Polsko

Polsko je známé jako levné místo na nákupy. To se může hodit, když hledáte a nakupujete dárky k vánocům. Na adventní trhy a památky lákají města jako Wroclav nebo Krakov. Vyberte si například adventní zájezd do Krakova a možnost návštěvy solných dolů Wieliczka. Z takového zážitku budete uchváceni. Pokud hledáte především odpočinek a relaxaci, zájezd do lázeňského městečka Kudowa Zdrój je tou správnou volbou.

Adventní pobyt v Paříži

Pro romantiky je zajímavý adventní pobyt v Paříži a Versailles včetně ubytování se snídaní, sektem a pořádnou náloží romantiky. Prodloužený víkend s vaší partnerkou nebo partnerem v kouzelném Francouzském městě bude zážitkem, který si s letošními vánoci budete radostně spojovat. Paříž nenabízí pouze Eiffelovu věž a zámek ve Versailles. Zájezd do Pařížského Disneylandu je nejen o romantice, ale i pořádné dávce zábavy. Ať už vyrazíte na romantický pobyt do Paříže nebo kamkoliv jinam, určitě si advent a vánoční atmosféru užijete, o tom nepochybujeme!