Vybírejte vánoční pobyty a zájezdy na vánoční trhy do Norimberku, Drážďan, Vídně a dalších metropolí. Adventem a vánočními trhy to nekončí. Naplánujte si s rodinou nebo přáteli vánoční pobyt na horách, například vánoční pobyt na Šumavě nebo v Beskydech. Oblíbené jsou také pobyty v chatách, kde můžete oslavit rovnou i Nový rok. Pro romantiky tu jsou vánoční pobyty pro dva, a to jak na horách v Beskydech, na Šumavě nebo Jeseníkách spolu s wellness, tak i jako vánoční pobyt v zahraničí. Proč nenavštívit vánoční Paříž, Londýn nebo Amsterdam a rovnou neoslavit Silvestr s přípitkem Šampaňského? Vánoční pobyty v zahraničí jsou na 3-5 dní, během kterých si prohlídnete památky, nakoupíte a odpočinete si.

VYHLEDAT POBYT

[wpsite_follow_us_badges facebook=“706534352830248″ facebook_language=“cs_CZ“ facebook_include_share_button=“true“]

Vánoční trhy – adventní zájezdy, nákupy v Primarku, průvod čertů

Vánoční trhy jsou perfektním místem k pořízení vánočních dárků pro vaše blízké. Za levnými nákupy můžete vyrazit například do polského Krakova. Oblíbenou nákupní destinací pro vánoční dárky jsou také Drážďany a nákupy v Primarku. Drážďany nabízí i další pozoruhodná místa k prozkoumání. S vánočními trhy můžete spojit i návštěvu památek, jako je pevnost Königstein. Vánoční atmosféra začíná s adventem. Zajeďte k sousedům do Rakouska na průvod čertů do Mariazellu. Tento čertovský rej, jak se také událost nazývá, oslní svou vizuální stránkou. Údajně nejlepší vánoční trhy najdete v Norimberku, což se vám určitě budou snažit stánkaři z vánočních trhů ve Vídni vymluvit. Vídeň není zdaleka jediným místem s vánoční atmosférou. Dobrou konkurenci představují vánoční trhy v Salzburgu, městu Wolfganga Amadea Mozarta. V Salzburgu se také vyrábí jediné originální „Mozartovy koule“, což je lahodná čokoládová pochutina.

Vánoční pobyty na horách se slevou

Vánoční svátky můžete strávit příjemným pobytem na horách a rovnou oslavit Silvestra a Nový rok. Nechcete-li vyjíždět za hranice, zaměřte se na vánoční pobyty v Beskydech nebo na Šumavě. Penziony přímo u sjezdovky, spojené s wellness jsou tím pravým pro vyváženou akční a odpočinkovou, relaxační dovolenou. Přes den si zalyžujete a k večeru se necháte hýčkat a zregenerujete své tělo na další den. Vánoční svátky je možné trávit mimo svůj domov a přes to v soukromí. Oblíbené jsou vánoční pobyty v chatkách na Šumavě. Společná romantika ve dvou nebo odpočinkový pobyt pro více osob v zasněžených horách, připraví vaší psychiku na nový rok. Pro cestovatele budou tím pravým pobyty v Rakouských Alpách a lyžařský pobyt s nebo bez skipasu a se slevou v nejlepší lokalitě pro lyžování.

Vánoční pobyty v zahraničí

Láká vás představa vánoční romantiky za našimi hranicemi? Plně vás chápeme. Kdo by taky mohl odolat vánoční atmosféře v Paříži. Užijte si 4denní vánoční pobyt v Paříži spolu s ubytováním a průvodcem. Na Silvestra si připijte sektem a vychutnejte si pohled na nasvícenou Eiffelovu věž. Mimochodem, v Paříži naleznete unikátní Disneyland, takže vánoční pohádka bude kompletní. Vánoční pobyty v zahraničí nabízejí i jiné lokality než Francii. Vydat se můžete do nespoutaného Amsterodamu, ostrovního Londýna nebo na silvestrovský pobyt v Benátkách. Pokud preferujete více odpočinku a relaxace, zajímavou volbou bude vánoční pobyt v termálních lázních v Budapešti. Toto Maďarské město skrývá překrásné lázně.  Akčnější povahy se jisto jistě vrhnou na lyžování a kde jinde si užít pořádný lyžařský pobyt, než v Rakouských Alpách.