Odpočinek a relaxace jsou základem zdravého těla a duševní pohody. Využijte wellness pobyt z naší nabídky a relaxujte při použití těch nejúčinnějších masážních, očisťujících a uvolňujících metod. Díky široké nabídce wellness pobytů se slevou po celé ČR, poznáte i krásy naší země. Pro někoho bude zajímavější příroda a čerstvý vzduch při pobytu v Beskydech nebo Jeseníkách, pro jiné jižní Morava spojená s vinařstvím. Hranicemi ČR to ale nekončí. Poznávat a relaxovat můžete i v zahraničí. Oblíbené wellness lázeňské destinace v Maďarsku jako jsou Gyor, Buk anebo Budapešť vás uchvátí nejen samotným wellness pobytem, ale i svou architekturou, obzvláště barokní Gyor. Oblíbené jsou pobyty pro jednoho, ale byla by škoda nestrávit společný čas odpočinkem v blízkosti někoho blízkého. Nádech romantiky si přímo říká o sdílení společných chvil s vaším partnerem, partnerkou, manželem či manželkou. Bez dlouhé dovolené si užijte odpočinkový víkend jen pro sebe, případně jako celá rodina, pokud se od svých dětí nemůžete odtrhnout. Wellness hotely jsou na děti často připraveny a nabízí speciální program přímo jim určený, přinejmenším disponují dětskými koutky, kde si vaše děti vyhrají. V neposlední řadě nelze nezmínit vhodnost léčebných procedur pro seniory. Odpočinkový pobyt kombinovaný s lázeňskými procedurami zregeneruje časem opotřebované tělo a dodá našim starším rodinným příslušníkům nebo kamarádům novou energii a životní jiskru.

VYHLEDAT POBYT

[wpsite_follow_us_badges facebook=“706534352830248″ facebook_language=“cs_CZ“ facebook_include_share_button=“true“]

Wellness pobyt jako dárek k vánocům

Vymýšlet dárek k Vánocům může být pěkná dřina. Nikdo nerad dostává zbytečné dárky, které nevyužije. Co takhle darovat poukaz na wellness pobyt? Relaxací ve vířivkách, masážemi, dobrým jídlem a krásnou přírodou pohrdne málokdo. Speciální druhy wellness procedur, jako například bublinkové masážní koupele, pivní lázně nebo pobyt v sauně, dostanou člověka pěkně do pohody, jak po duševní, tak fyzické stránce. Pobyty jsou vhodné pro všechny a dokonce je možné vybrat speciálně zaměřený například na ženy (pánové vstup zakázán, zde je to dámská jízda), pro seniory (třeba pobyt ve Františkových Lázních) nebo pro celé rodiny s dětmi. Navíc nemusíte obdarovaného trápit s termínem dovolené. Postačí prodloužený víkend, takže nebude muset řešit dohady se svým šéfem.

Jižní Morava cílem wellness relaxace

V ČR je bezesporu nejoblíbenější Moravský kraj pro wellness pobyty. Jak jižní, tak severní Morava nabízí to nejlepší z naší země. Krásná příroda v horských oblastech Jeseníků a Beskyd dělá zážitek různorodým. V zimě je možné si zalyžovat a kombinovat to s relaxací a odpočinkem, v létě zase naplánovat túry po hřebenech a večer si dát pořádnou masáž k uvolnění vyčerpaného těla. Moravský kraj není jen o horských oblastech, ba naopak. Víno z Moravy je neoddiskutovatelnou částí tohoto kraje. Oblasti jako Pálava, Lednice, Znojmo nebo Brno jsou jím vyhlášené. Kombinace posezení ve sklípku a wellness se přímo nabízí jako vhodný romantický víkend pro dva.

Wellness pobyty pro dva levně i v zahraničí

Dovolená a pobyty v zahraničí nejsou jen o moři. Za poznáním i odpočinkem nemusíme jezdit daleko, protože i naši sousedé skrývají místa, která jsou překrásná a spojená se zajímavou historií. Slovensko je proslulé svými horskými oblastmi ve Vysokých Tatrách, které jsou dech beroucí nejen v zimě, ale i v létě. Když už je řeč o horách, Rakouské Alpy jsou údajně nejlepším místem pro lyžování, proč to nevyzkoušet na vlastní kůži? A nelze opomenout ani lázeňské oblasti v Maďarsku. Maďarsko skrývá opravdové unikáty, a to především díky své architektuře. Schválně vyzkoušejte termální lázně v Budapešti a uvidíte sami, neskutečný zážitek. Pro milovníky baroka je zase Gyor tím pravým místem, kde spojit relaxaci a poznání do jednoho pobytu. V Maďarsku narazíte i na další vyhlášená místa pro wellness pobyt, ve zkratce jde například o Buk, Balaton, Mosonmagyaróvár nebo Eger. Ochutnejte maďarskou kuchyni i vína, kterými je tato země proslulá.