Nabídka pobytů na horách se slevou pro zimní i letní dovolenou. Vyrazte na prodloužený víkendový pobyt pro dva nebo s dětmi a užijte si hory v ČR, na Slovensku, Rakousku a dalších lokalitách. Pobyty na horách nejsou jen o lyžování. Užít si můžete silvestrovský pobyt a oslavu Nového roku, dámský wellness pobyt a relaxaci nebo horské túry v Jizerských horách s dětmi. Pobyt na horách ve dvou je zároveň romantikou, relaxací i akční dovolenou. V zimě penzion u sjezdovky, v létě blízkost stezek na pořádné výlety. Hory jsou také vhodné pro rodinné dovolené a přiblížení k přírodě. S dětmi zažijete nová dobrodružství, která mohou předat svým kamarádům.

VYHLEDAT POBYT

[wpsite_follow_us_badges facebook=“706534352830248″ facebook_language=“cs_CZ“ facebook_include_share_button=“true“]

Zimní pobyty na horách se slevou

Zimní dovolená na horách je perfektní příležitost k aktivnímu odpočinku. České hory nabízí mnoho příležitostí k lyžování. Nenechte si ujít lyžařské pobyty v penzionu přímo u sjezdovky v Harrachově, Krkonoších, Jizerských horách, Beskydech nebo v Jeseníkách. Pobyty jsou v délce 3 až 6 dnů, se skipasem nebo bez skipasu. Pobyt na horách vybízí i k oslavě Nového roku. Silvestrovské pobyty ve Špindlu nebo Krušných horách jsou takovou příležitostí. Vydat se můžete i na hory do zahraničí. Sousední Slovensko je pověstné svými Vysokými Tatrami. Pro opravdové labužníky je ideální pobyt v Rakouských Alpách. Nemusíte se bát o cenu, pobyty na horách v nabídce obsahují velké slevy, takže ani pobyt na horách v Rakousku nebude finanční problém.

Letní dovolená na horách

Dovolená na horách v létě je stejně tak úžasným zážitkem, jako dovolená na horách v zimě. Místo bílé pokrývky si užijete pokrývku zelenou. Dlouhé rodinné túry po horských hřebenech v rozkvetlé přírodě jsou ideálním odpočinkovým osvěžením. Penziony se saunou, wellness a dalším vybavením v oblastech jako Šumava, Krkonoše, Beskydy nebo Jizerské hory. Pobyty na horách jsou tematické, uzpůsobené osazenstvu (pobyty pro dva, s dětmi, pro dámy) a zasazené do malebné přírody Českých hor. Pro rodiny s dětmi, které si hlídají rozpočet, nebude taková letní dovolená zátěží jako pobyt u moře. Přesto si děti užijí stejně skvělý zážitek.

Víkendový pobyt na horách s dětmi

Vyrazte na víkendový pobyt na horách s dětmi, jako celá rodina, a užijte si dobrodružství a objevování během pobytu v Českých horách. Rodiče často řeší problém, kam s dětmi na víkend. Přitom na víkend můžete vyrazit i na hory, bez toho, aby to byla dlouho plánovaná dovolená. Zimní i letní pobyt na horách během víkendu nezatíží váš rodinný rozpočet a přesto osvěží vaší rodinnou rutinu. Oblíbené jsou pobyty na Šumavě nebo v Krkonoších. S dětmi můžete vyrazit na horské túry, do lesa na houby nebo vyjet lanovkou a užít si pohled shora.

Pobyty na horách pro dva

Nevíte kam na romantický víkend pro dva? Vyrazte na hory, a to v zimě i létě. Pobyt na horách pro dva si můžete užít na sv. Valentýna nebo jen tak na prodlouženém víkendu. Spolu si zregenerujete svá těla díky wellness procedurám, finské sauně a uvolňujícím masážím. Ve dvou si přes den zalyžujete na sjezdovce přímo u penzionu a večer si užijete společnou romantiku. Pro milovníky piva bude spojení pobytu na horách v Beskydech s pivními lázněmi kouzelným zážitkem. Ve dvou můžete strávit i silvestrovský pobyt v chatkách nebo horské chatě v Karpatech a společně oslavit Nový rok.